Ieškote gyvenimo tikslo?

Pareini namo pavargęs iš darbo, atsidarai šaldytuvą išsiimi butelį alaus, atsiguli ant sofos įsijungi televizorių, ten, aišku, rodo eilinį minedą... Kaip jums toks vaizdelis? Aš pasakyčiau, kad ne koks, ne koks. Niekada nenoriu tapti pats tokiu vaizdeliu, todėl nuolat ieškau ko nors įdomaus. Visai neseniai radau gyvenimo tikslo nustatymą remiantis NLP (neurolingvistinis programavimas). Jeigu jūs dar neturite gyvenimo tikslo ir norite jį susirasti, tai neskaitykite mano komentarų, o geriau skaitykite tik paryškintus klausimus. Na, o visiems kitiems turiu pasakyti... Nu neveikia, arba aš kažko nesupratu.

1) Pirmiausiai išvardinkite tai kas jums labiausiai patinka. Kitaip sakant, ką taip stipriai norėtumėte daryti, kad net sutiktumėte už tai mokėti.

Aha, kas man patinka. Man patinka valgyti saldumynus, pyragus, tortus. Man patinka ilgai miegoti. Man patinka susipažinti su naujais žmonėmis. Man patinka skaityti knygas. Man patinka rašyti už tai jūs dabar ir skaitote. Man patinka programuoti. Už ką aš sutikčiau mokėti? Pagalvokim: rašyti + programuoti = Pixel.lt. Domainas, hostingas, prizai skaitytojams... Grubiai sakant šiame pasaulyje nėra nemokamu dalykų, dabar net sūris spąstuose būna su kaina. Taigi, galima sakyti, kad aš jau moku už tai, kad daryčiau kas man patinka.

2) Išvardinkite žmones, kurie jus žavi, kodėl jie jums patinka?

Čia labai paprasta. Bill Gates, Steve Jobs, Tony Robbins. Kodėl jie man patinka? Todėl kad yra milijonieriai. Paprasta ar ne? Jie turėjo gyvenimo viziją ir ją įgyvendino. Jie daug pasiekė.

3) Išsirinkite labiausiai patinkančius, jus žavinčius, svarbiausius tikslus ir įsivaizduokite, kad juos jau pasiekėte. Tuomet pasakykite, kodėl jūs taip vertinate tą tikslą.

Vat šita vieta mane šokiravo. Aš tikrai nepraleidau nei vieno punkto. O tai pala, pala, o kur tų tikslų sugalvojimas? Ne nu tai jo. Kaip aš galiu įsivaizduoti, kad tai jau pasiekiau, jeigu aš dar nespėjau sužinoti ką turiu pasiekti? Na, o jeigu tai Pixel.lt, tai ką čia dar įsivaizduoti? Jau du metai beveik.

Gal kas galite pasiūlyti kitokių, įdomių technikų gyvenimo tikslo suradimui? Labai smalsu būtų pabandyti.(Būrėjų nesiūlyti).

Tiems, kurie dabar galvojo savo tikslus, pirmiausiai norėčiau pasveikinti juos susigalvojus, o sekantis etapas būtų juos įtvirtinti savo sąmonėje, bet apie tai, atleiskit man, aš nepasakosiu.

Brukštelk žinutę