Animacija. Regular Show

Šis multikas tarsi primena mano gyvenimą.

Šis serialas yra apie du ~23 metų geriausius draugus paukštis (kaip blue jay lietuviškai?) Mordecai ir meškėnas Rigby, kurie gyvena ir dirba parke. Nors žodis dirba yra per daug stiprus. Jie dažniausiai stengiasi įvairiais būdais išsisukti nuo darbų, tam kad galėtų pažaisti kompiuterinius žaidimus, išgerti kavos, suvalgyti geriausią burgerį arba iškrėsti kokią nors kitą nesąmonę.

Jų bosas Benson beveik kiekvienoje serijoje grasina atleisti Mordecai ir Rigby, bet jie vis sugeba kaip nors išsisukti.

Be pagrindinių personažų taip pat galima sutikti kitus parko darbuotojus.

Pops – labai vaikiškas ir naivus parko savininko sūnus. Paprašius sumokėti, jis visuomet išsitraukia piniginę pilną ledinukų.

Skips – nemirtingas sniego žmogus, kuris gali pataisyti beveik bet ką ir žino neįtikėtinai daug. Ištikus problemai visi pirmiausiai kreipiasi pagalbos į jį.

Muscle Man – žalias storulis, vienintelis iš parko darbuotojų turintis merginą – Starla. Muscle Man labai mėgsta pasakoti „My mom“ anekdotus, kurie niekam daugiau nėra juokingi.

Vaiduoklis Hi-Five Ghost dažniausiai laiką leidžiantis su Muscle Man.

Vėliau atsirado praktikantas ožys Thomas, kuris dažniausiai kenčia kitų kolegų pokštus.

Mordecai labai patinka kavinės padavėja Margaret, tačiau jam dažnai pritrūksta drąsos pasakyti kaip jis jaučiasi, dėl to parko kolegos ne kartą jį patraukia per dantį.

Eileen taip pat dirba padavėja kavinėje ir yra geriausia Margaret draugė. Kiek vėliau, Margaret išvykus studijuoti, jos geriausia drauge tapo CJ.

Šia seriale dažnai galima sutikti Giltinę ir kitus magiškus personažus, kurių apibūdinti neįmanoma, juos reikia pamatyti pačiam.

Yra daugybė priežasčių kodėl man patinka šitas serialas. Pavyzdžiui filmuose yra ilgos įžangos, kurios reikalingos, kad pristatyti visus pagrindinius aktorius. Kopijuodami tą pačią idėją, ilgas įžangas turi ir daugelis multikų. Tačiau multikams nereikia pristatyti aktorių, todėl tai būna tiesiog daina apie multiką arba kitais žodžiais sakant - tiesiog laiko švaistymas. Regular Show to neturi: pavadinimas, prodiuseris ir serialas važiuoja.

Kita priežastis – muzika. Kartais filmuose galime išgirsti tikrų grupių gerų dainų, tačiau to nebuvo nei viename animaciniame seriale iki šiol. Regular Show turbūt kas antroje serijoje panaudoja tikrai gerų dainų iš mano vaikystės, paauglystės laikų.

Kaip ir kiekviename seriale, kuris turi daug serijų, yra epizodų, kurie patinka labai ir yra epizodų, kurie visiškai nepatinka.

Geriausia serija. Pasirinkau trečio sezono aštuntą seriją "House Rules". Bosas Benson draudžia daugybę dalykų: užsikelti kojas ant stalo, žaisti žaidimus, valgyti ne virtuvėje... Mordacai ir Rigby nebegalėdami pakelti Benson taisyklių nusprendžia ieškoti kur galėtų gyventi kitur ir patenka į pasaulį be jokių taisyklių. Tuomet jie supranta, jog turėti bent keletą taisyklių tikrai naudinga.

Serijos ilgis: 11 min.

Sezonų skaičius: 5

Epizodų skaičius: 137

Kūrimo metai: 2010 - ?

Nuorodos:

Wikipedia

IMDB

Brukštelk žinutę