Animacija. Forest of Piano

Ar jums patinka klasikinė muzika? Šiame seriale jos labai daug.

Pagrindinis serialo veikėjas yra Kai Ichinose. Pirmą kartą mes ji pamatome maždaug 7 metų. Jis vienintelis vaikas galintis groti pianinu miške. Berniukas šiame etape atranda džiaugsmą groti pianinu ir pirmą kartą sudalyvauja pianino grojimo konkurse.

Septintoje serijoje pamatome Kai maždaug po dešimties metų. Dabar jis yra studentas gyvenantis toli nuo savo gimtojo miestelio, laisvu laiku jis groja bare, kad užsidirbtų pragyvenimui bei moko vaikus groti pianinu.

O paskutinės pirmo sezono serijos yra skirtos Šopeno muzikos konkursui vykstančiam Lenkijoje.

Visas antrasis sezonas yra skirtas Šopeno muzikos konkursui, taigi dalinimas į sezonus ir keistas.

Aišku, Kai nėra vienintelis personažas, kurį sekame per visą serialą. Shūhei Amamiya yra garsaus pianisto sūnus. Jis praleidžia daug laiko praktikuodamasis, tačiau vis tiek groja prasčiau nei Kai, nes neturi tokio įgimto talento. Shūhei labiausiai trokšta savo tėvo įvertinimo, pagyrimų ir pripažinimų, tačiau jų nesulaukdamas stengiasi visais būdais aplenkti Kai muzikiniuose konkursuose.

Mes taip pat gauname pažvelgti į kelių kitų Šopeno konkurso dalyvių praeitį, kuri, aišku, yra tragiška, nes kitaip nebūtų apie ką serialo kurti. Realiai serialas nelabai turi scenarijaus, tačiau turi labai daug klasikinės muzikos ištraukų.

Seriale gana tikroviškai pavaizduota muzikos komisijų darbas, kai komisijos nariai stengiasi prastumti savo studentus, vietoj to, kad išrinktų tikrai geriausiai grojančius. Aš taip sakau, nes pačiam teko būti kelių komisijų nariu, nors ir ne muzikinių renginių.

Šis serialas primena apie Food wars ta prasme, kad seriale Food wars komisijos nariai valgo maistą ir komentuoja kokias emocijas jis sukelia, čia komisijos nariai ir žiūrovai komentuoja kokias emocijas sukelia studentų grojama muzika.

Apibendrinant, šį serialą žiūrėjau tik dėl muzikos, jame daugiau nieko ir nėra.

Serijos ilgis: 25 min.

Sezonų skaičius: 2

Epizodų skaičius: 24

Kūrimo metai: 2018 - 2019

Nuorodos:

Wikipedia

IMDB

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)